Masáž je najlepším liekom pre telo aj dušu, preto sa mimoriadne odporúča pre všetky vekové kategórie, nielen pre regeneráciu, ale aj pre prevenciu. Ak Vás trápi nespavosť, prežívate stres, bolí Vás chrbát, hlava, končatiny a necítite sa dobre vo svojej koži alebo ste jednoducho len unavení, masáž s Vami urobí zázraky.

Masáž tela

Vďaka pravidelnej masáži sa stáva ľahším nielen naše telo, ale aj plnenie úloh a riešenie problémov. Masáž vždy podporuje látkovú výmenu, krvný obeh a vylučovanie, zvyšuje účinnosť detoxikácie organizmu. Podporuje obnovu kožných buniek, odstraňuje pocit únavy, pomáha regenerovať svaly a spúšťa vlastné liečebné procesy tela.

Masáž chodidiel

Počas života prejdeme okolo zemegule približne trikrát. Naše nohy sú pri tom vystavené neustálej záťaži. Masáž chodidiel nie je len príjemný pocit pre svaly na chodidlách, ktoré sa oslobodia od záťaže, ale zvyšuje aj odolnosť organizmu, redukuje stres, spúšťa detoxikáciu a aktivuje vlastné liečebné procesy tela.

Masáž s lávovými kameňmi

Masáž s horúcimi kameňmi má niekoľko tisícročnú históriu. Využívali ju na liečebné účely už aj americkí Indiáni a Indovia. Ošetrenie je založené na špeciálnej masážnej technike, ktorá prekonáva pocit tradičnej masáže rukami. Popri masáži rukami používame bazaltové kamene vulkanického pôvodu vyhladené prírodou, ktorými masírujeme telo, resp. v súlade s tradíciami ich ukladáme pozdĺž čakier, čím spúšťame prirodzené prúdenie energie v organizme. Okrem samotného príjemného zážitku má masáž lávovými kameňmi mnoho pozitívnych účinkov. Zlepšuje prúdenie lymfy, podporuje látkovú výmenu,  zmierňuje prekyslenie, napomáha detoxikácii, má mimoriadny účinok na odbúranie stresu. Uvoľňuje energetické bloky, ktoré vyvolávajú disharmóniu organizmu.

Telo aj duša sa súčasne uvoľnia a dostanú sa do stavu dokonalej rovnováhy.