2.jpg

Prístroj na tvarovanie postavy najnovšej generácie, ktorý už na prvý pohľad prekonáva všetky očakávania. Štýlový a moderný dizajn v kapsule s bicyklom poležiačky, ktorý obsahuje viacero inovačných technológií (dotyková obrazovka, luxusný kvalitný kožený poťah, vákuová masáž, infračervené svetlo, kolagénové lampy, doplnky na svetelnú terapiu a aromaterapiu). Mimoriadne možnosti: všetko v jednom. 

Bezpečné cvičenie pre osoby so silnou nadváhou alebo aj pre úplných začiatočníkov, keďže pohyb na bicykli poležiačky nezaťažuje chrbticu, takže sa vyhnete zraneniu chrbta. Počas cvičenia môžete ležať v pohodlnej polohe, pričom sa zbavujete nadbytočných kilogramov. Pri cvičení môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu, ľahko si môžete pripojiť zariadenie Android alebo iPhone.

Keďže uzavretá je len časť tela od hrudníka nadol, celé cvičenie je veľmi príjemné.

Nemusíte sa obávať prípadného styku tváre s vysokou teplotou. Potenie je samozrejmé aj na miestach, ktoré nie sú uzavreté, pretože telo je komplexný systém. Keď sa spustí proces látkovej výmeny, napríklad pôsobením infračerveného svetla, pre udržanie homeostázy reaguje potením celé telo. Spotíte sa teda aj na miestach, kde by ste to nečakali.

Úžasné výsledky v boji proti nadváhe a pri problémoch s celulitídou. Prístroj spája vákuovú masáž pod tlakom s infračerveným svetlom, čím podporuje chudnutie a spaľovanie kalórií a zaručuje mimoriadne efektívne tvarovanie postavy.

To všetko v kombinácii s kolagénovým ošetrením, ktoré prispieva k omladeniu kože.

Mechanizmus účinku InfraShape Horizontal

Pri cvičení InfraShape Horizontal stratu hmotnosti tvorí z 80 % voda a zvyšných 20 % obsahuje: tuk, cholesterol, ťažké kovy rozpustné v tukoch (olovo, ortuť, kadmium, hliník) a niektoré toxické látky (dioxíny, zvyšky chemikálií atď.) Detoxikačný účinok na takejto úrovni sa predtým dal sledovať len pri mimoriadne náročnom športovaní, napr. pri maratónskom behu. Infračervené svetlá prispievajú k zrýchleniu prúdenia lymfy, pričom pomáhajú odstraňovať tuk z tela.

Predstavuje optimálne prepojenie medzi fyzickým cvičením a infračervenými lúčmi, ktoré pomáha rozkladať tukové tkanivá (z nich sa pri tréningoch odbúrava energia), podporuje detoxikáciu a prispieva k zdravému životnému štýlu. V súčasnosti je náš organizmus neustále vystavený škodlivým látkam, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu, vode, resp. v potravinách. InfraShape Horizontal ich pomáha neutralizovať. Garantuje celkový dobrý pocit a zlepšenie zdravotného stavu aj pri problémoch s menštruačným cyklom a miernych zdravotných ťažkostiach.

Kontraindikácie:

  • Tehotenstvo
  • Dojčenie
  • Srdcovo-cievne ochorenie
  • Nedávna operácia
  • Zápalové ochorenie
  • Akútna infekcia
  • Horúčkovité stavy
  • Bolestivá, vypuklá zlatá žila
  • Trombóza alebo náchylnosť na trombózu